ستاد سایبری سردار شهید طهرانی مقدم

وبسایت رسمی ستاد سایبری سردار شهید حسن طهرانی مقدم*Orgeneral Hasan Tehrani Moghaddam siber şehit Personel*الجنرال حسن طهرانی مقدم السیبرانیة الموظفین شهید*Gen. Hassan Tehrani Moghaddam cyber martyr Staff

وبسایت رسمی ستاد سایبری سردار شهید حسن طهرانی مقدم*Orgeneral Hasan Tehrani Moghaddam siber şehit Personel*الجنرال حسن طهرانی مقدم السیبرانیة الموظفین شهید*Gen. Hassan Tehrani Moghaddam cyber martyr Staff

ستاد سایبری سردار شهید طهرانی مقدم
ستاد سایبری سردار شهید حسن طهرانی مقدم , ستادی برای احیای حمایت و دفاع از حریم اهل بیت و اسلام و شیعه در فضای مجازی تاسیس و شروع به کار کرده است که توسط نیرو های متعهد و مخلص اداره و به سوی اهداف خویش که همسو با اهداف امام راحل و شهدای راه اسلام می باشد گام برمی دارد.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و رهنمود های مقام معظم رهبری و یاری شما بینندگان محترم بتوانیم قدمی در راستای فعالیت های ارزشی سایبری برداریم.
با تشکر
آخرین نظرات

این فرد را باید بازنده بزرگ عدم حمله آمریکا به سوریه به شمار آورد، او بیشترین تلاش ها و رایزنی ها را برای انجام این حمله صورت داد، میلیاردها دلار سلاح برای تروریست های فعال در سوریه خریداری کرد، قمار مرگ و زندگی اش را هم بر سر این مساله قرار داد، اما اوضاع بر وفق مرادش نچرخید.

ستاد سایبری سردار شهید طهرانی مقدم» ابوالفتنه، فرمانده تروریست های مسلح در سوریه، طراح نابودی ارتش های عربی و شاید هم ناجی بزرگ صهیونیست ها، چند عنوانی است که می توان به این فرد داد. او که خود بارها اعتراف کرده افسار گروه های مسلح تروریستی از افغانستان تا قفقاز، عراق، لبنان و سوریه را در دست دارد و با دلارهای بادآورده می تواند همه آنها را برای نابودی کشوری روانه کند، بازنده بزرگ عدم حمله آمریکا به سوریه به شمار می رود.

نام بندر بن سلطان همواره با پیچیده ترین پرونده های امنیتی و تروریستی در منطقه در ارتباط است، این کنیز زاده سعودی که بیش از دیگر برادران و عموزادگان کنیز زاده اش در حکومت خانوادگی سعودی ها رشد کرده و می داند به همین دلیل هم راه به جایی نخواهد برد و بر کرسی سلطنت تکیه نخواهد زد، همه هنرش در خرابکاری را برای قتل و کشتار مردم منطقه به کار بست، برای برافروختن جنگی دیگر تلاش کرد، اما این بار موفق نشد.

بندر بن سلطان که در دیدار با ولادیمیر پوتین به صورت رسمی گفته بود که هدایت گروهک های تروریستی مسلح در قفقاز را در دست دارد و مانع از حمله آنها به بازی های زمستانی در سوچی خواهد شد، با فشار بر متحدان منطقه ای و بین المللی ریاض به خصوص آمریکا و فرانسه در تلاش بود تا با حمله به سوریه، آنچه را که گروهک های تروریستی موفق به انجام آن نشده بودند، انجام دهد.

ارائه طرح هوشمندانه نظارت بر تسلیحات شیمیایی سوریه که با میانجی گری ایران و روسیه، دمشق حاضر به قبول آن شد، همه برگه های سعودی ها برای نابودی سوریه را بر باد داد و به نظر می رسد حتی در صورت عدم نهایی شدن چنین توافقی هم، حمله ای به سوریه صورت نخواهد گرفت و ارتش این کشور به سرعت جریان های تکفیری و تروریستی مورد حمایت بندر بن سلطان را سرکوب خواهد کرد و آنچه برای سعودی ها باقی خواهد ماند بی آبرویی در همدستی با تروریست ها، رژیم صهیونیستی و در نهایت نیز تلاش برای نابوی یکی از کشورهای عربی خواهد بود.

به نظر می رسد پس از شکست در طرح حمله به سوریه، باید منتظر ماند تا بندر در لبنان و عراق نیز شکست تلخی را تجربه کند، چرا که بر اساس اطلاعات موجود، عراقی ها بیش از این در برابر حمایت مستقیم سعودی ها از تروریست ها در خاک خود صبر نخواهند کرد و به زودی فتنه را به صاحبان آن برخواهند گرداند.

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۲/۰۶/۲۰
مرد تجارت

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.