ستاد سایبری سردار شهید طهرانی مقدم

وبسایت رسمی ستاد سایبری سردار شهید حسن طهرانی مقدم*Orgeneral Hasan Tehrani Moghaddam siber şehit Personel*الجنرال حسن طهرانی مقدم السیبرانیة الموظفین شهید*Gen. Hassan Tehrani Moghaddam cyber martyr Staff

وبسایت رسمی ستاد سایبری سردار شهید حسن طهرانی مقدم*Orgeneral Hasan Tehrani Moghaddam siber şehit Personel*الجنرال حسن طهرانی مقدم السیبرانیة الموظفین شهید*Gen. Hassan Tehrani Moghaddam cyber martyr Staff

ستاد سایبری سردار شهید طهرانی مقدم
ستاد سایبری سردار شهید حسن طهرانی مقدم , ستادی برای احیای حمایت و دفاع از حریم اهل بیت و اسلام و شیعه در فضای مجازی تاسیس و شروع به کار کرده است که توسط نیرو های متعهد و مخلص اداره و به سوی اهداف خویش که همسو با اهداف امام راحل و شهدای راه اسلام می باشد گام برمی دارد.
امید است با استعانت از پروردگار متعال و رهنمود های مقام معظم رهبری و یاری شما بینندگان محترم بتوانیم قدمی در راستای فعالیت های ارزشی سایبری برداریم.
با تشکر
آخرین نظرات

هیئت اعزامی دولت سوریه به کنفرانس «ژنو ۲»، طی بیانیه ای تصمیم آمریکا را درباره از سرگیری ارائه کمک های تسلیحاتی به تروریست ها محکوم کرد.

هیئت اعزامی دولت سوریه به کنفرانس «ژنو 2»، روز گذشته طی بیانیه ای پیشنهادی تصمیم جدید آمریکا را درباره ازسرگیری ارائه کمک های تسلیحاتی به معارضان را محکوم کرد و از آمریکا و کشورهای حامی معارضان شورشی درخواست کرد به کمک های تسلیحاتی خود پایان دهند؛ زیرا این اقدام نشست ژنو را به شکست می کشاند.

در این بیانیه آمده است «همزمان با برگزاری کنفرانس ژنو 2 که براساس طرح مشترک روسیه و آمریکا و مبتنی بر بیانیه ژنو 1 است، بیانیه ای که در آن به صراحت پایان دادن به خشونت و تروریسم تأکید شده است، یکی از طرفین این طرح که درخواست این کنفرانس را داده است، یعنی آمریکا، جهانیان را غافلگیر کرد. این تصمیم جدید آمریکا گامی بر خلاف تلاش های سیاسی کنونی و مغایر با متن و روح نشست ژنو 2 است.»

این بیانیه پیشنهادی خاطرنشان کرد «این تصمیم تحریک آمیز نقض صریح مفاد قطعنامه شماره 1373 شورای امنیت محسوب می شود که به همگان تأکید کرده است ارسال سلاح آمریکایی به سازمان های تروریستی، در فهرست شورای امنیت که شامل اسامی افراد و جریان های حامی تروریست نظیر دولت اسلامی عراق و شام و جبهه النصره است، درج می شود.»این بیانیه افزود «تصمیم جدید آمریکا که همزمان با کنفرانس ژنو 2 اعلام شده است، تعجب آور است و بازتابی منفی بر بر فضای کنفرانس ژنو 2 می گذارد.»براساس این گزارش، هیئت معارضان سوری در ژنو 2 با این بیانیه دمشق مخالفت کرده است.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۱۱/۰۹
مرد تجارت

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.